Ви тут:  Головна Події #ДеньКІНО для студентів: спілкування та відпочинок у неформальній атмосфері

#ДеньКІНО для студентів: спілкування та відпочинок у неформальній атмосфері

25 вересня в актовій залі гуманітарного корпусу УДУ імені Михайла Драгоманова для здобувачів Педагогічного факультету був проведений #ДеньКіно – зустріч, організована факультетською спільнотою студентів з метою знайомства, набуття молоддю спільного досвіду та обміну враженнями.

Обраною стрічкою був кримінальний трилер "Смерть на Нілі" – стильна екранізація одного із найвідоміших творів Агати Крісті про геніального бельгійського детектива Еркюля Пуаро. Перегляд надав можливість глядачам насолодитися напруженою історією та захопливою акторською грою.

#ДеньКіно став ідеальною нагодою для студентів поспілкуватися та розважитися після навчання.

день кіно пф уду 25.09.23

Урізноманітнюємо студентське життя разом із Педагогічним!

телеграм    телеграм    фейсбук   телеграм