Ви тут:  Головна Події На концерті до Дня захисників і захисниць України «Під твоєю покровою, Богородице»

У неділю 1 жовтня 2023 року команда педагогічного факультету відвідала концерт до Дня захисників і захисниць України «Під твоєю покровою, Богородице» від наших друзів та партнерів, що відбувся у Патріаршому соборі УГКЦ і був проведений Факультетом мистецтв імені Анатолія Авдієвського УДУ імені Михайла Драгоманова спільно з ВГО Асоціація «Афганці Чорнобиля».

концерт ФМ Захисникам 1.10.23 1

Аби засвідчити свою повагу до наших захисників і захисниць та підтримати колег, на захід завітали здобувачі вищої освіти, викладачі, декани факультетів, проректори, співробітники університету.

концерт ФМ Захисникам 1.10.23 1

Концерт «Під твоєю покровою, Богородице», проведений за підтримки ректора університету Віктора Андрущенка, став яскравим і незабутнім заходом, справжнім святом музики і патріотизму. Програма включала в себе твори класичної, духовної та сучасної української музики й вразила слухачів талантом і високим рівнем виконавської майстерності учасників.

концерт ФМ Захисникам 1.10.23 1

Щиро дякуємо викладачам і студентам Факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського УДУ імені Михайла Драгоманова, а особливо деканові професору Василю Федоришину за незабутні миті емоційного досвіду в атмосфері урочистості та духовності, глибокий патріотичний зміст презентованої програми та унікальний формат концерту.

Відео↓