Ви тут:  Головна Події Творчий проєкт магістрів «Крізь біль»

Творчий проєкт магістрів «Крізь біль»

Артпростір університету СКЛО запрошує на виставку під проникливою назвою «КРІЗЬ БІЛЬ». Їі створили магістри другого курсу кафедри образотворчого мистецтва Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова як авторській творчий проєкт. На виставці представлено твори, що відображають переживання, досвід, емоції наших студентів, на які вплинули біль і жахи повномасштабної війни. Виставка стала особистою сповіддю студентів, їх щоденником, що дозволяє глибоко відчути трагічність періоду, в якому зараз перебуває наша країна. Живописні твори студентів віддзеркалюють їхню особисту історію, що стала болючим шрамом на серці. Він щохвилини нагадує, як важливо цінувати кожну мить свого життя і вірити в світле майбутнє нашої вільної України.

Автори проєкту:
• Анастасія Щедрова
• Наталія Сад
• Катерина Юхновська
• Крістіна Ярмоленко
• Анастасія Зелінська
• Ганна Гавриліна
• Сергій Єщенко
• Олександра Карпенко
• Анна Кобилянська
• Софія Афанасенко
• Анна Янчак
• Ольга Бусько
• Аліна Сокольвак
• Катерина Князь
• Карина Хильчук
• Діана Філоненко

Виставка Мг ОМ Крізь біль 2.10.23 9

2 жовтня 2023 року відбулося урочисте відкриття виставки, яку привітав проректор університету з міжнародних звʼязків професор Володимир Лавриненко. З теплими словами до молодих художників звернувся декан нашого педагогічного факультету професор Тарас Олефіренко. Затамувавши подих, гості слухали пронизливі особисті історії авторів, які звучали в авторській екскурсії, проведеній кураторами виставки Наталією Сад і Крістіною Ярмоленко.

Щиро дякуємо за фантастичний музичний супровід заходу студентам факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського і деканові професору Василю Федоришину.

Виставка відкрита з 25 вересня по 15 жовтня 2023 р.

Виставка Мг ОМ Крізь біль 2.10.23 9Виставка Мг ОМ Крізь біль 2.10.23 9