Коли кохання прокидається в серцях. До дня Святого Валентина

Деталі

Багато хто вважає, що історія однієї людини ніяк не впливає на всесвітню історію людства, але я переконана в іншому. От уявіть, що Ваш пра-пра-пра-пра і ще багато разів пра- дідусь не народився. Він не зустрівся зі своєю дружиною, не дав початок Вашому роду і через покоління не передав свої гени Вам. От і нема історії. Тому, я вважаю, що кожна людина повинна жити достойно для того, щоб залишити після закінчення свого шляху відблиск світлих справ у віках.

Можливо, ці слова викличуть у Вас сарказм, але коли людина, обертаючись на те що вона зробила, бачить лише сірість і пустку – стає моторошно. Бо в неї немає історії, а немає історії – немає й людини…

Життя таке різностороннє і непередбачуване, що на людину, впродовж усього її шляху, очікує безліч несподіванок, як приємних так і не дуже. Такою життєвою несподіванкою є і кохання.

Детальніше...

Про те, що чекає завершення…

Деталі

Ти увірвався весняним повітрям у мої груди і полегшеним зітханням опустився у моє життя…ти. Здавалось що я вже не повірю в можливість просто бути щасливою. Памятаю як смішно звучали для мене казочки про вічне безсмертне чисте кохання. Коли є він і вона. Коли немає примітивних проблем і непорозумінь, коли обоє слухають і Чують один одного. Коли дихаєш коханою людиною, коли просто літаєш в ту саму мить як цілуєш її.

Ти плакав літніми грозами в моєму серці ..твої сльози були чистими і по-дитячому наївними. Твої вчинки зрозумілими але від того не менш болючими. Ти знав що чиниш неправильно.

Детальніше...

my Student's Love

Деталі

Зачаток моєї історії і мого кохання почалися декілька років тому, як раз коли я поступив в славнозвісний Драгоманова. Життя студента – одна з найкращих частин в житті кожної людини, бо це час, коли ти переходиш з підлітка в доросле життя і коли в тебе все життя починається наново. Так і в мене сталося, я подав документи і поступив на практичного психолога в доволі таки цікаву компанію різних людей. Там-то я і зустрівся зі своїм теперішнім коханням. Відбулося це під час однієї з сесій.

 

Детальніше...

Історія кохання двох найкращих друзів

Деталі

Як боляче, коли самотня йдеш по життю.. ні.. не сиротою… а тоді, коли в тебе є рідні люди та нема споріднених душ…

І ти йдеш. Ростеш… і запевняєш себе, що ніхто тобі і не потрібен, що ти достатньо сильна і впевнена в собі для того, щоб усі двері розчинялися перед тобою самі собою..

Та коли чергові двері не відчиняються – нарешті розумієш… немає в кого попросити підтримки… немає заспокоєнь, допомоги… І ти повільно тонеш в безодні розпачу.. і скільки б ти не сиділа в електронних соціальних мережах.. скільки б не було у тебе друзів у «Вконтакті» - немає від кого чекати підказки… Сама… Самотня… Одна..

Детальніше...

Про що ми думаємо

Деталі

Про що ми думаємо? Про що мріємо? Яким шляхом ідемо і від чого відхрещуємось? Заради чого живемо і до чого прагнемо? До досконалості та достатку, благополуччя та кохання...Кохання... мабуть це найважливіше... це те, що визначає все інше, дає нам віру та надію, радість і печаль, здійснення мрій та розчарування.

Що ми без неї? Ніхто і ніщо! Ми не вміємо і не хочемо без неї жити. Ми відчуваємо себе пригніченими та розчарованими, коли вона заподіює нам біль, але відчуваємо себе ще гірше, коли її просто немає...Через це і прагнемо до неї... Любові...

Але навіщо? Навіщо вона нам? Ніхто не відповість. Вона в нашій природі і ніхто не в праві заборонити нам це...

 

Детальніше...

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

7144995
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1809
22905
66346
6160625
210594
475810
7144995

Your IP: 46.229.168.145
Server Time: 2019-11-13 02:13:45
   

Хто на сайті?  

На сайті 192 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ