Ви тут:  Головна Події Участь студентів Педагогічного факультету у змаганнях УДУ імені Михайла Драгоманова за першість із настільного тенісу🏓

30 квітня 2024 року найактивніші представники студентської молоді Педагогічного факультету взяли участь в університетських змаганнях за першість із настільного тенісу. Турнір був організований Факультетом фізичного виховання, спорту і здоров'я та проходив у Спортивному комплексі УДУ імені Михайла Драгоманова.

Чемпіони ПФ з тенісу УДУ 30.04.2024

Змагання зібрали численних учасників серед студентів інститутів та факультетів драгоманівського університету, які продемонстрували виняткові спортивні досягнення та відданість спорту. Особливу увагу привернули виступи представників нашого Педагогічного факультету. У жіночій кваліфікації здобула перемогу та посіла переможне І місце 🥇 Заболотна Дана. У чоловічій кваліфікації переможцем від Педагогічного факультету став Бреян Андрій 🥈, який посів ІІ місце у турнірі.

Дякуємо за організацію та проведення змагання Центру гуманітарної та молодіжної політики УДУ імені Михайла Драгоманова, головному судді Одаренку М. М. та викладачам факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я!

🏆 Щиро вітаємо наших чемпіонів! Пишаємося вашими спортивними досягненнями та натхненною участю в турнірі. Бажаємо Дані та Андрієві подальших успіхів та нових звершень у спорті, академічному та науковому просторі!

Чемпіони ПФ з тенісу УДУ 30.04.2024

Чемпіони ПФ з тенісу УДУ 30.04.2024Чемпіони ПФ з тенісу УДУ 30.04.2024Чемпіони ПФ з тенісу УДУ 30.04.2024Чемпіони ПФ з тенісу УДУ 30.04.2024