Ви тут:  Головна Події Нові горизонти співпраці: команда Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова відвідала місто Умань!

В останні дні квітня студенти та викладачі Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за підтримки ректора академіка Віктора Андрущенка та сприяння декана професора Тараса Олефіренка відправилися у захопливу поїздку до міста Умань. Ця подорож відбулася завдяки теплій гостинності наших партнерів та друзів – представників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Умань 30.04.2024 1

У насиченій програмі заходів були проведені зустрічі керівництва Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова із ректором уманського університету Олександром Безлюдним та представниками ректорату. У ході комунікації обговорили подальші можливості реалізації спільних міжуніверситетських проєктів та програм.

Умань 30.04.2024 1

Декан педагогічного факультету Тарас Олефіренко передав вітання та вдячність від ректора УДУ імені Михайла Драгоманова академіка Віктора Андрущенка за активну співпрацю у розвитку освіти і науки України та вручив символ дружби – художнє полотно (стаття на сайті УДПУ).

Умань 30.04.2024 1

Команду Педагогічного факультету представили: декан професор Тарас Олефіренко; заступник декана з наукової роботи та міжнародної співпраці професор Олена Матвієнко; заступник декана з навчально-методичної роботи професор Ірина Шапошнікова; завкафедри дошкільної освіти професор Ганна Цвєткова; професор Ілона Рашковська; голова профбюро факультету доцент Людмила Себало; доцент кафедри дошкільної освіти Софія Довбня; доцент кафедри української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті Людмила Попова; викладач кафедри практичної психології Інеса Сергата; секретар факультету Людмила Адаменко, а також студенти Анна Радченко, Анастасія Щербатюк, Діана Адамюк, Марина Запорожець та інші яскраві представники студентського активу Педагогічного факультету. Щиро вдячні голові Первинної профспілкової організації студентів УДУ імені Михайла Драгоманова Станіславу Цибіну за підтримку в організації цієї подорожі.

Умань 30.04.2024 1

Головною подією нашого візиту стала участь студентів у роботі наукової конференції, організованої нашими уманськими колегами. Студентки Запорожець Марина та Адамюк Діана гідно представили свої доповіді, у яких продемонстрували свої творчі та наукові знахідки у галузі педагогіки та психології, за що отримали заслужену увагу та визнання. Окрім спільного проведення Всеукраїнської наукової конференції «Трансформаційні зміни в соціальній роботі та психології в умовах сьогодення: міжнародний та національний досвід», було заплановано участь у форумі молодіжних лідерів «Лідерство в умовах невизначеності».

У рамках міжуніверситетської співпраці та у продовження дружніх відносин, наші студенти долучилися до культурно-мистецького заходу, організованого студентами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Взяли активну участь у концерті та представили аудиторії неймовірний танець від Каріни Соколової та пісню від студентського парламенту, чим захопили всю публіку в залі.

Умань 30.04.2024 1

Але мандрівка до Умані не обмежувалася лише науковими та культурними заходами. Ми також мали можливість насолодитися красою природи в парку Софіївка, де отримали яскраві враження від архітектурних шедеврів та природних ландшафтів.

Зміцнення партнерських стосунків та обмін досвідом завжди важливі для розвитку студентської спільноти. Тому вже ввечері ми з великим задоволенням обмінювалися ідеями та досвідом зі студентами Уманського державного педагогічного університету, що сприяло нашому продуктивному спілкуванню, активній співпраці та взаємному розвитку.

Умань 30.04.2024 1

Останній день нашої подорожі був присвячений вивченню культурної спадщини міста Умань. Екскурсія визначними пам'ятками та провулками єврейського кварталу залишила в наших серцях незабутні враження та розширила наші знання про історію та культуру цього чудового міста.

Умань 30.04.2024 1

Подорож до Умані стала не лише чудовим досвідом для нашої факультетської команди, а й ще одним кроком у розвитку міжуніверситетської співпраці та взаєморозуміння. Ми вдячні нашим партнерам за щиру гостинність та теплий прийом. Із нетерпінням чекаємо на подальші можливості для співпраці та обміну досвідом, що сприятимуть нашому спільному розвитку та процвітанню. Окрему подяку висловлюємо ректорові академіку Віктору Андрущенку та спільноті професіоналів Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за постійне сприяння не лише освітньому, але й культурному розвитку наших студентів та викладачів, що безперечно є фундаментом для формування всебічно розвиненої особистості та успішного майбутнього кожного учасника нашої академічної спільноти.