Ви тут:  Головна Події На урочистому засіданні Звітної науково-практичної конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2024» в УДУ імені Михайла Драгоманова

8 квітня 2024 року Тиждень студентської науки – 2024 в УДУ імені Михайла Драгоманова розпочався урочистим загальноуніверситетським пленарним засіданням звітно-наукової конференції студентів і аспірантів «Освіта і наука – 2024», яке проходило у коференц-залі центрального корпусу університету у змішаному форматі з використанням онлайнової участі засобом Google Meet.

Освіта і наука 2024 нагороди 8.04.24

Із вітальним словом до шановних учасників заходу звернувся ректор академік Віктор Андрущенко, підкреслив важливість інтеграції освіти і науки в умовах сьогодення, вагомість наукових досліджень та значення молоді, особливо у час війни та подальшої відбудови держави. Проректор з наукової роботи професор Григорій Торбін наголосив на тому, що студенти-драгомановці не лише навчаються, але й активно проводять наукові дослідження, результатами яких будуть ділитися протягом цього тижня і на пленарному, і на секційних засіданнях.

Освіта і наука 2024 нагороди 8.04.24Освіта і наука 2024 нагороди 8.04.24

Наукова зустріч розпочалася урочистим врученням Дипломів лауреатам конкурсу «Кращий студент-науковець – 2023» Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Пан ректор привітав переможців та вручив нагороди здобувачам вищої освіти, зокрема студентам Педагогічного факультету Артюх Дарині Михайлівні, Степаненко Юлії Святославівні, Бурі Анні Володимирівні. ІІІ місце в університетському конкурсі «Кращий студент-науковець – 2024» посіла Чабала Уляна Андріївна.

Освіта і наука 2024 нагороди 8.04.24Освіта і наука 2024 нагороди 8.04.24Освіта і наука 2024 нагороди 8.04.24Освіта і наука 2024 нагороди 8.04.24

Декан факультету професор Тарас Олефіренко побажав студенткам-переможницям невпинного натхнення, віри в себе, яскравого освітнього та професійного майбутнього, а також успіхів у всіх починаннях.

Освіта і наука 2024 нагороди 8.04.24Освіта і наука 2024 нагороди 8.04.24

Почесною відзнакою «Кращий студент-науковець» нагородив пан ректор Тетяну Золотаренко, голову наукового товариства студентів і аспірантів педагогічного факультету, аспірантку УДУ імені Михайла Драгоманова, рекордсменку серед переможців щорічного конкурсу «Кращий студент науковець» (2022) нашого університету. Пишаємося досягненнями та перемогами молодої науковиці Тетяни Олександрівни Золотаренко! Нехай наука надихає на нові відкриття й звершення!!!

Освіта і наука 2024 нагороди 8.04.24

Вітаємо з нагородою професорку кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки Тетяну Васютіну. Пишаємося нашою колегою, яка вже не перший рік поспіль готує переможців наукових та творчих конкурсів серед талановитих студентів. Дякуємо пані Тетяні за вагомий внесок у розвиток студентської молоді та за її роль як наставника, що веде за собою нове покоління лідерів та новаторів.

Освіта і наука 2024 нагороди Діана Адамюк

Представницею від молодої наукової спільноти Педагогічного факультету на загальноуніверситетському засіданні виступила студентка магістратури Адамюк Діана Сергіївна з доповіддю про розвиток стресостійкості сучасної молоді як засіб досягнення успіху у житті.

Освіта і наука 2024 нагороди 8.04.24

Тарас Олексійович висловлює вдячність за організацію факультетської наукової діяльності заступниці з наукової роботи та міжнародного співробітництва професору Олені Матвієнко та кожному викладачеві, який щодня підтримує, надихає та вкладає частинку себе у наукові пошуки наших студентів. Шановні колеги, Ваша праця і відданість справі формують міцну основу для майбутніх успіхів молодих дослідників та сприяють розвитку наукової спільноти нашого факультету!

Освіта і наука 2024 нагороди 8.04.24

Залучення студентів до наукових досліджень, їх активна участь у конференції продемонструвала стратегічний підхід університету до розвитку наукового потенціалу та підготовки нового покоління дослідників. Тож із нетерпінням чекаємо на продовження наукового діалогу серед представників активної і талановитої студентської молоді Педагогічного факультету, що триватиме упродовж цього тижня на пленарному та на секційних засіданнях.

Освіта і наука 2024 нагороди 8.04.24

Нагадаємо, що пленарне засідання на Педагогічному факультеті  в рамках звітно-наукової конференції студентів та аспірантів УДУ імені Михайла Драгоманова «Освіта і наука – 2024» відбудеться  9 квітня 2024 р. об 11:00 в режимі онлайн. Секційні засідання пройдуть з 10 до 12 квітня на кафедрах за окремими посиланнями.

ПРОГРАМА ПЛЕНАРНОГО та СЕКЦІЙНИХ ЗАСІДАНЬ КОНФЕРЕНЦІЇ ПФ↓pdf

Посилання для приєднання до Пленарного засідання конференції ПФ у Zoom:
Ідентифікатор конференції: 810 4441 0588
Код доступу: 924891