Ви тут:  Головна Події До уваги молодих учителів! Як долучитися до програми менторської підтримки “MentorMe”?

Студенти 3–4 курсів педагогічних спеціальностей і вчителі, які працюють у школі перший рік, можуть отримати безплатну менторську підтримку від досвідчених колег в межах онлайн-проєкту “MentorMe”. До програми також можуть долучитися вчителі-практики, які готові поділитися власним досвідом із молодими фахівцями.

Про це повідомили наші партнери та автори ініціативи – ГО “Освіта 360”.

ГО Освіта 360

Зареєструватися для участі в програмі майбутні педагоги та молоді вчителі можуть за покликанням.

Стати наставником / наставницею можна, заповнивши google-форму за лінком.

Онлайн-зустрічі в межах проєкту відбуватимуться щочетверга о 17:00. Під час заходів проактивні вчителі-практики з усієї України ділитимуться робочими кейсами та рішеннями, які можна використати під час уроків у школі, а також надаватимуть необхідну підтримку в перших професійних кроках молодим колегам.

Зокрема, у квітні й травні вже заплановані 5 онлайн-зустрічей, які будуть присвячені основним питанням роботи в школі:

• 11 квітня – “Перший день/тиждень/місяць у школі: практичні поради” (Артур Пройдаков, Владислав Штегельський);
  • 18 квітня – “Урок-конструктор: поради від методистки” (Катерина Молодик);
  • 25 квітня – “Classroom-менеджмент. Організація роботи в класі” (Лідія Поворознюк);
  • 2 травня – “Шлях до успіху: як побудувати сильний учительський бренд” (Людмила Таболіна);
  • 10 травня – “Професійний стандарт як механізм підтримки вчителя” (Людмила Макодзей).

У травні учасники й учасниці працюватимуть у групах під менторством найкращих учителів України. Під час зустрічей з наставниками молоді фахівці й фахівчині зможуть:

• познайомитися з сучасними методиками викладання й роботи з учнями;
  • розібрати складні кейси та знайти для них рішення;
  • отримати методичну й психологічну підтримку;
  • поділитися власними ідеями;
  • знайти можливості особистого та професійного розвитку.

Титульне фото: ГО “Освіта 360”

Джерело: Нова Українська школа