Ви тут:  Головна Аспірантові Наукове середовище Наукова школа "Соціально-педагогічні засади виховання і навчання особистості в сучасних умовах" (В.І.Тернопільська)

СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ ВИХОВАННЯ І НАВЧАННЯ ОСОБИСТОСТІ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

(наукова школа)

Рік заснування наукової школи: 2008

Керівник наукової школи: ТЕРНОПІЛЬСЬКА ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії і технології соціальної роботи.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ НАУКОВОГО ПОШУКУ: соціально-педагогічні умови реалізації компетентнісної парадигми освіти у ВНЗ; науково-методичні основи розробки і впровадження інтерактивних технологій у навчально-виховний процес освітніх закладів; технологічні засади морально-духовного виховання школярів і студентської молоді.

КАНДИДАТИ НАУК, ЯКІ ЗАХИСТИЛИ ДИСЕРТАЦІЙНІ РОБОТИ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ДОКТОРА ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРА Тернопільської В.І.

1. Додурич С. М. Формування патріотичних цінностей у студентів коледжів засобами краєзнавчо-пошукової діяльності: Дис. канд.пед.наук: 13.00.07 / Миколаївський державний університет імені В.О. Сухомлинського, 2010.

2. Малинівська Л. І. Формування відповідального ставлення до природи в учнів 5-9 класів сільської школи у процесі позакласної виховної роботи, спеціальність: Дис. канд.пед.наук: 13.00.07 / Миколаївський державний університет імені В.О. Сухомлинського, 2011.

3. Свириденко І.М. Педагогічні умови виховання вірності в особистісних взаєминах студентів вищих навчальних закладів, спеціальність: Дис. канд.пед.наук: 13.00.07 / Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, 2012.

4. Дерев’янко О.В. Формування професійної компетентності майбутніх гірничих інженерів у процесі навчання фахових дисциплін: Дис. канд.пед.наук: 13.00.07 /Житомирський державний університет імені І.Франка, 2012.

5. Лю Сінтінь Формування естетичної культури майбутніх хореографів у позаудиторній діяльності університету:Дис. канд.пед.наук: 13.00.07 /Міжрегіональна академія управління персоналом), 2017.

6. Пєчка Л. Є. Формування основ ціннісного ставлення до власного здоров’я дітей 6-7 року життя у взаємодії дошкільного закладу і початкової школи:Дис. канд.пед.наук: 13.00.07 /Київський університет імені Бориса Грінченка, 2018.

7. Лаппо В. В. Теоретико-методичні засади формування духовних цінностей студентської молоді в навчально-виховному процесі вищого навчального закладу :Дис. докт.пед.наук: 13.00.07 /спеціальність Інститут проблем виховання АПН України).

КАНДИДАТСЬКІ ТА ДОКТОРСЬКІ ДОСЛІДЖЕННЯ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬСЯ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ДОКТОРА ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРА Тернопільської В.І.

ДОКТОРСЬКІ ДИСЕРТАЦІЇ:

1. Федорова М. А. Теоретико-методичні засади виховання моральних цінностей у дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку, спеціальність 13.00.07 – теорія і методика виховання.
  2. Ковалинська І. В. Тенденції розвитку мультикультурної освіти вчителів у західноєвропейських країнах, спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

КАНДИДАТСЬКІ ДИСЕРТАЦІЇ:

1. Андрущенко І. С. Формування технічної компетентності майбутніх офіцерів радіоелектронного профілю у процесі професійної підготовки, спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

2. Тимчук Т. В. Педагогічні умови гуманізації взаємин студентської молоді у вищому навчальному закладі, спеціальність 13.00.07 – теорія і методика виховання.

3. Шпаківська О. В. Формування колективу студентів вищого навчального закладу засобами самоврядування, спеціальність 13.00.07 – теорія і методика виховання.

4. Пономарьова О. Ю. Виховання толерантності старшокласників засобами самоврядування, спеціальність 13.00.07 – теорія і методика виховання.

5. Литвиненко О. Г. Формування соціальної активності молодших школярів у позаурочній виховній діяльності, спеціальність 13.00.07 – теорія і методика виховання.

6. Чижова Н. В.Формування особистісної мобільності студентів вищих технічних навчальних закладів, спеціальність 13.00.07 – теорія і методика виховання.

7. Бровко К. А. Педагогічні умови виховання толерантності в особистісних взаєминах студентів вищих навчальних закладів, спеціальність13.00.07 – теорія і методика виховання.

наукова школа Матвієнко