Ви тут:  Головна Новини Новини

DSC 0105У суботу, 22 вересня о 13.00 біля музею «Золоті Ворота» у Києві розпочався Х ювілейний Мегамарш у вишиванках, в якому взяли участь і студенти і викладачі Інститут педагогіки та психології. Двічі на рік – навесні та восени – кияни та гості міста збираються, щоб прогулятись у вишиванках Києвом. Перший Мегамарш відбувся восени 2008 року.

645901902Інститут педагогіки та психології вітає усіх викладачів, котрі відсвяткували свій день народження влітку, у період відпустки.

Нехай щастить Вам у всіх намірах та задумах.
Духовних Вам злетів, невичерпної життєвої енергії,
плідної праці, сімейного благополуччя,
достойної шани від колег!
Хай серце Ваше завжди щедрим буде
І широко відкритим для людей,
Хай молодеча сила сповнить груди
Додасть наснаги і нових ідей.
Якби зібрати всі слова земні --
Ми вибрали б прості і невисокі:
Щоб ваші дні трояндами цвіли,
А у душі завжди був спокій.

22 березня о 11 год. в Інституті педагогіки і психології відбувся майстер-клас з писанкарства заслуженого майстра народної творчості України Оксани Білоус

20-21 березня 2012 року відбудеться  Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з галузі «Педагогічні науки», ІІ тур на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Честь інституту відстоюватиме  Куценко Олена Вікторівна  з темою «Організація колективної пізнавальної діяльності молодших школярів у навчальному процесі». Бажаємо успіху!!!