Ви тут:  Головна Події Зустріч студентів Педагогічного факультету з представниками кафедри військової підготовки Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана

4 квітня 2024 року в академічному просторі Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова відбулась профорієнтаційна зустріч здобувачів вищої освіти з представниками кафедри військової підготовки Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана – старшими викладачами Богданом Віктором Володимировичем та Власенком Віктором Петровичем.

КВП для вступників 2024КВП для вступників 2024

Шановні колеги презентували студентам освітні послуги за програмою підготовки офіцерів запасу на добровільних засадах за спеціальностями «Організація речового забезпечення» та «Організація продовольчого забезпечення». Навчання (тривалістю у 2 роки) здійснюється для громадян України, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, придатних до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями. Особам, які пройшли повний курс військової підготовки та атестовані до офіцерського складу, присвоюється первинне військове звання «молодший офіцер запасу».

Більше інформації у Презентації 1 та Презентації 2.

КВП для вступників 2024КВП для вступників 2024

КВП для вступників 2024