Ви тут:  Головна Події Вітаємо колегу й колектив кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки з черговим надбанням!

Вітаємо з черговим надбанням – виходом друком навчального посібника «Атлас “Я досліджую світ”. Суспільство. Історія. Культура» для учнів 3-4 класів з грифом Міністерства освіти і науки України, укладачем якого є професорка кафедри Тетяна Васютіна спільно з ДНВП «Картографія» (головний редактор доцент Віталій Остроух). Атлас є одним із результатів багаторічної співпраці кафедри з підприємством, на базі якого проводяться навчальні заняття для студентів, науково-методичні семінари для вчителів, здійснюється рецензування навчальної картографічної продукції для учнів початкової школи тощо.

Атлас ЯДС 3 4 Васютіна Т.М. Картографія

Упевнені, що зміст атласу зробить свій внесок у формування складників громадянської компетентності молодших школярів і сприятиме підвищенню якості освітнього процесу в сучасних умовах.

Ця подія є важливим кроком у розвитку кафедри (завкафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки професор Олена Матвієнко) та свідчить про значний науковий та педагогічний потенціал викладачів Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, а також про високий рівень якості навчально-методичних матеріалів, які вони розробляють.

Висловлюємо щиру вдячність колезі професорці кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки Тетяні Миколаївні Васютіній за працю та творчий внесок у розвиток освіти. Бажаємо подальших успіхів і зичимо нашим викладачам та партнерам з ДНВП «Картографія» нових творчих ініціатив, сили й можливостей у їхній реалізації.

З повагою та найкращими побажаннями

колектив Педагогічного факультету на чолі з деканом професором Тарасом Олексійовичем Олефіренком

Атлас ЯДС 3 4 Васютіна Т.М. Картографія