Ви тут:  Головна Події Вітаємо колег зі Всеукраїнським днем дошкілля!

Вітаємо колег зі Всеукраїнським днем дошкілля!

Шановні освітяни, викладачі та студенти кафедри дошкільної освіти, педагоги та працівники дошкільної галузі!

Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня дошкілля!

У нашій державі вже стало традицією відзначати Всеукраїнський день дошкілля в останню неділю вересня. Хоча деякі заклади дотримуються єдиної дати та щорічно святкують цей день 27 вересня.

Дошкілля 24.09.23 пф

У цей особливий день ми звертаємо увагу на цінність дошкільного виховання. Адже дошкільний вік є надзвичайно важливим і відповідальним періодом у житті кожної людини. І від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини залежить благополуччя і подальша доля кожного майбутнього дорослого.

Натхненні та самовіддані вихователі допомагають дошкільнятам пізнавати секрети навколишнього світу, вчать любити й берегти свою Батьківщину, збагачують світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Дякуємо вам за щоденне служіння улюбленій справі, за чесність, благородну любов і турботу про наше майбутнє – наших дітей! Нехай ваша праця завжди буде вдячною, а діти – щасливими!

Висловлюємо щиру вдячність кожному захиснику та захисниці України за можливість жити, працювати та виховувати наше патріотичне майбутнє держави!