Ви тут:  Головна Події Студентська виставка "Моя історія війни..." у Рівному

Студентська виставка "Моя історія війни..." у Рівному

Виставка студентських робіт "Моя історія війни...", присвячена річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну та презентована Педагогічним факультетом 24 лютого 2023 року в "Міжфакультетському мистецькому центрі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова" в артпросторі СКЛО, продовжила свою роботу 6 квітня 2023 року в прекрасному місті Рівне.

виставка м.Рівне 6.04.23 ф1

Завдяки плідній творчій співпраці співорганізаторів мистецького центру декана педагогічного факультету професора Тараса Олексійовича Олефіренка та декана факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського професора Василя Ілліча Федоришина за підтримки Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету відбувся концерт "І на оновленій землі...".

виставка м.Рівне 6.04.23 ф1

Педагогічний факультет представив на урочистому заході фрагменти експозиції "Моя історія війни... Війна очима студентської молоді". Студентські творчі роботи, представлені глядачам, розповіли історії про нашу молодь, яка пережила важкі моменти війни. Візуальне відображення та застосування слова у поєднанні з музичним супроводом допомогли створити абсолютно унікальну атмосферу, що підкреслила вплив цієї війни на кожного з нас і нашу участь у боротьбі за майбутнє нашої країни. (Відео у дописі на Facebook↓)

виставка м.Рівне 6.04.23 ф1виставка м.Рівне 6.04.23 ф1

У такий складний час, який наразі переживає наша рідна Україна, ми повинні діяти відповідально та стати на захист культурного та освітнього фронту, бо вже сьогодні нам необхідно піклуватися про майбутнє. Не можна забувати, що зараз ми маємо згуртуватись та підтримувати один одного, адже разом ми зможемо досягти наших цілей та забезпечити щасливе майбутнє для нашої країни.

Разом до Перемоги!