Ви тут:  Головна Події Співпраця Міністерства освіти і науки України з кафедрою педагогіки і методики початкового навчання

Подяка Шапошнікова   Щиро вітаємо завідувача кафедри педагогіки і методики початкового навчання професора Шапошнікову Ірину Миколаївну з міністерською подякою за вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки в Україні, високий професіоналізм, ефективне сприяння формуванню та забезпеченню реалізації державної політики.
Поч.грамота Васютіна  Відзначено почесною грамотою від ректора університету академіка НАПН України В. П. Андрущенка доцента кафедри педагогіки і методики початкового навчання, кандидата педагогічних наук Васютіну Тетяну Миколаївну за підготовку переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2018/2019 н.р. (студ. Тимошенко Ганна), який проводився під егідою Міністерства освіти і науки України.

Подяка Шапошнікова

Поч.грамота Васютіна