Ви тут:  Головна Події Щиро вітаємо наших мужніх, досвідчених та натхненних освітян і науковців із нагородженням!

Для колективу Педагогічного факультету стало надзвичайною честю доєднатися до когорти організацій, представників яких було відзначено «Хрестом громадянських заслуг». Ми сердечно вітаємо нашого декана професора Тараса Олексійовича Олефіренка із нагородженням Знаком народної пошани «Хрестом громадянських заслуг» за представленням ВГО «Асоціація „Афганці“ Чорнобиля». Ці знаки виготовляються без залучення бюджетних коштів, грантів або будь-якої іншої фінансової допомоги для вшанування Героїв без зброї – простих людей, які щоденно працюють на благо України, усіляко допомагають в тилу і на фронті. Такі нагороди надихають на подальшу плідну роботу, в якій всі ми разом, маленькими кроками, йдемо до великої спільної мети.

Нагороди 26.10.23 Матвієнко Цвєткова

Пишаємося лідером нашої факультетської спільноти Тарасом Олексійовичем, адже саме за його допомоги й сприяння, а також всебічної підтримки ректора університету Віктора Андрущенка наша команда студентів і викладачів своєю щоденною працею вносять свій вклад у щасливе майбутнє нашої Батьківщини.

Нагороди 26.10.23 Матвієнко Цвєткова

Колектив факультету на чолі з деканом професором Тарасом Олексійовичем Олефіренком щиро вітає наших чарівних колег професора Олену Валеріївну Матвієнко, заступницю декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків, завідувачку кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки, із нагородженням Грамотою МОН України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України та професора Ганну Георгіївну Цвєткову, завідувачку кафедри дошкільної освіти Педагогічного факультету, із відзначенням Подякою ректора УДУ імені Михайла Драгоманова Віктора Петровича Андрущенка за вагомий внесок у розвиток університету і досягнення високих показників у професійній діяльності.

Пишаємося досягненнями наших мужніх, досвідчених та натхненних освітян і науковців та бажаємо нових звершень та подальших творчих здобутків на освітянській і науковій нивах, а також успіхів у всебічному сприянні та посиленні обороноздатності нашої України!

Нагороди 26.10.23 Матвієнко Грамота