Ви тут:  Головна Події Про трансляцію Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми освіти XXI століття»

14 травня 2021 року була проведена Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми освіти XXI століття». Пленарне засідання проходило в онлайн-форматі з прямою трансляцією на сторінці факультету у Facebook.

14.05.21 міжнар конф фпп ст

Зустріч розпочав вступним словом професор Тарас Олексійович Олефіренко, декан Факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

У науковому заході взяли участь понад 100 молодих вчених, аспірантів, студентів, які представляли 5 країн світу: Україну, Китай, Польщу, Угорщину, Румунію.

Було обговорено багато складних і важливих питань щодо розв'язання актуальних проблем освіти XXI століття.

Щиро дякуємо всім учасникам конференції за активну учать та ґрунтовні доповіді! До наступних зустрічей на наших заходах!

Сертифікати про участь у пленарному та секційних засіданнях <<<

Відео прямої трансляції <<<