Ви тут:  Головна Події Події Участь Педагогічного факультету у Благодійному забігу 🏃

Участь Педагогічного факультету у Благодійному забігу 🏃

З нагоди Дня працівників освіти та Міжнародного дня студентського спорту Педагогічний факультет УДУ імені Михайла Драгоманова показав свою неймовірну активність та підтримку студентського життя! Разом з деканом Тарасом Олексійовичем та завдяки захопленню студентів, таких як: Валерія Єрмакова, Анна Денисюк, Христина Мокренко, Оксана Федюрко, Аліна Комар, Вікторія Кром, Анастасія Погорєлова та Назар Дейнега факультет взяв участь у Благодійному забігу.

Благодійний забіг ПФ УДУ 1.10.23

Цей захід не тільки допомагає зібрати кошти для важливих справ, але і показує, що об'єднані зусилля можуть змінювати світ.

Педагогічний факультет та його студенти заслужено отримали статуетку 🏆 за найактивніший факультет, що свідчить про їхню велику роль у формуванні спільноти та розвитку освіти 🫶

Нехай ця перемога буде натхненням для інших вишів та факультетів підтримувати студентське життя – це не просто обов'язок, це інвестиція в майбутнє нації та всього світу!

З любов'ю #твій_пф 💜