Ви тут:  Головна Події Підсумки зустрічі з Владиславом Новицьким: Ключі до успіху в ІТ від CEO Novlasoft

25 квітня 2024 року на Педагогічному факультеті Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулась виняткова подія, яка залучила увагу студентів, зацікавлених у кар'єрі в ІТ. Владислав Новицький, впливовий CEO компанії Novlasoft, провів лекцію на тему «Перші перемоги та поразки. Як почати свій шлях?», де поділився особистим досвідом та важливими уроками свого професійного становлення.

Новицький 25.04.24 01

Пан Владислав розпочав з огляду свого шляху в ІТ, акцентуючи увагу на важливості неперервного навчання та адаптації. Описав свої перші кроки в індустрії, поділившись історіями про перші помилки і що вони йому дали. Пояснив, як передумови та особисті інтереси привели його до створення Novlasoft, а також розказав про перші великі перемоги і продажі стартапів.

Новицький 25.04.24 01

Владислав Новицький наголосив на важливості вивчення власних помилок як ключового аспекту досягнення успіху, дав дієві поради студентам щодо планування кар'єри та розвитку професійних навичок. Учасники зустрічі мали змогу ставити запитання спікеру, що сприяло більшій взаємодії та залученості аудиторії, а також дозволило більш глибоко зрозуміти, як можна перетворити початкові поразки на сходинки до успіху.

Тож продовжуємо й надалі надихати та навчати студентів необхідним компетенціям для їхньої майбутньої кар'єри.