Ви тут:  Головна Події Підсумки проведення ІІІ Міжнародного форуму сімейної психології “Сім’я під час війни”

13 травня 2022 року в онлайн-форматі на платформі ZOOM відбувся ІІІ Міжнародний форум сімейної психології “Сім’я під час війни”, присвячений Міжнародному дню сім’ї. Провідною метою даного заходу була презентація особливостей сімейних стосунків і методів вирішення найпопулярніших проблем, які постали перед родинами під час війни.

форум 13.05.22 1

Організаторами Форуму виступили: Педагогічний факультет Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, зокрема, кафедра практичної психології; ДУ Інститут сімейної та молодіжної політики; Громадська організація «Українська асоціація педагогів і психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти» та Соціальний проєкт “Разом”.

форум 13.05.22 1форум 13.05.22 3

Із вітальним словом до учасників Форуму звернувся Тарас Олексійович Олефіренко, декан педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, професор. У межах роботи Форуму було представлено 6 майстер-класів, а саме:

“Фронт і тил в сім’ї під час війни”

Зінько Оксана Миколаївна, психолог, к.п.н, доцент кафедри практичної психології педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова, ініціатор соціального проєкту “Разом”

"Вимушене розставання. Як зберегти відносини на відстані?"

Мітченко Катерина Вікторівна, практичний психолог, капітан НПУ, ст.викладач Дніпропетровського державного університету ВСУ.

”Діти під час війни”

Шелестова Олена Вікторівна, кандидат психологічних наук, професор з медичної психології, доцент кафедри психології КІБІТ, дитячий дитячий та юнацький психотерапевт УСП.

“Стосунки між тими, хто поїхав й хто залишився”

Рашковська Ілона Владиславівна, кандидат психологічних наук, доцент, завідувач відділом дослідження сім‘ї, дітей та молоді ДІСМП, практичний психолог-методист вищої категорії школи 91, співзасновник ГО Інститут сучасного психоконсультування.

"Емоційна саморегуляція підлітків та юнаків у воєнний час"

Короцінська Юлія Анатоліївна, психолог, психоаналітик, символдраматист. Експерт у сфері саморегуляції емоцій та міжособистісних взаємин.

Автор понад 250 статей з психології у популярних виданнях. Медіаекперт.

Ведуча груп психологічної підтримки для дітей, підлітків, молоді та дорослих проєкту "Поруч" (ЮНІСЕФ).

"Духовні причини возз'єднання сім'ї"

Благодир Наталія Филимонівна, кандидат психологічних наук,  практикуючий психолог, психотерапевт, арт-тренер, медіаексперт.

Наприкінці Форуму учасники ділилися своїми враженнями про важливість презентованої роботи. Усі висловлювали вдячність спікерам за психологічну підтримку під час війни, надану можливість позбутися певних станів тривоги, страху, нервової напруги, невизначеності у завтрашньому дні.