Ви тут:  Головна Події Педагогічний факультет УДУ імені Михайла Драгоманова та Київський палац дітей та юнацтва: нові можливості для співпраці

Наприкінці вересня керівництво Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова – декан Тарас Олефіренко та заступниця декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків Олена Матвієнко – відвідали Київський палац дітей та юнацтва з метою налагодження активної співпраці та підготовки до проведення навчальної культурологічної практики для студентів. Організація практики відбувалась на виконання угоди про співробітництво «у навчально-науковій, освітній та проєктній сферах щодо ефективного використання інтелектуальних та матеріальних ресурсів структур», підписаної між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова (в особі ректора Віктора Андрущенка) та Київським Палацом дітей та юнацтва (в особі директорки Оксани Добровольської) на вересневій Вчені раді університету.

КДПЮ ПФ 28 29.09.23 01

Відтак студенти УДУ імені Михайла Драгоманова зможуть в умовах практики відчути свою майбутню професію та отримають унікальний досвід спілкування та взаємодії з вихованцями Київського Палацу дітей та юнацтва.

КДПЮ ПФ 28 29.09.23 01

Партнерство передбачає співпрацю факультетів та інститутів УДУ імені Михайла Драгоманова з Київським Палацом дітей та юнацтва у форматах спільних проєктів та досліджень, стажування та практики, тьюторства, конкурсів наукових робіт, підготовки та підтримки талановитої молоді.

КДПЮ ПФ 28 29.09.23 1

28-29 вересня 2023 року в рамках проведення навчальної культурологічної практики для студентів денної форми навчання першого курсу бакалаврату Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова відбулась екскурсія до Київського палацу дітей та юнацтва.

КДПЮ ПФ 28 29.09.23 1

Здобувачі вищої освіти спеціальностей 012 Дошкільна освіта (1-А група), 013 Початкова освіта (другий курс), 023 Образотворче мистецтво (10 ОМ група), 053 Практична психологія (16 ПСРО, 15 ПРПС, 14 ПРПС групи) ознайомилися з роботою Київського палацу дітей та юнацтва, а також мали можливість побачити на власні очі, як розвивається дитяча творчість та таланти в Україні.

КДПЮ ПФ 28 29.09.23 1

Наша молодь відвідала такі відділи КПДЮ: івент-менеджменту та арт-проєктів; туризму, краєзнавства та спорту; біології; візуального мистецтва; інформаційно-творче агенство «ЮН-ПРЕС»; відділ РR-технологій та медіа виробництва; відділ соціальних ініціатив та партнерства та відділ STEM освіти.

КДПЮ ПФ 28 29.09.23 1

Організували прийом та здійснювали координацію візитами студентських груп працівники відділу івент-менеджменту та арт-проєктів: Ємцов Олексій Володимирович, завідувач відділу; Ярова Оксана Анатоліївна, завідувачка кабінету та культорганізатори Адаменко Олександр Миколайович, Бугаєнко Марина Ігорівна і Марійко Анна Володимирівна.

КДПЮ ПФ 28 29.09.23 1

Щиро дякуємо директорці КПДЮ Оксані Добровольській за гостинний прийом, злагоджену роботу всіх відділ палацу, а також цікаву та пізнавальну екскурсію для нашої молоді, що стала джерелом натхнення та мотивації в опануванні обраного фаху та професійному становленні майбутніх випускників педагогічного факультету.

КДПЮ ПФ 28 29.09.23 1

Висловлюємо вдячність за підтримку та сприяння в набутті практичного досвіду через реалізацію освітньо-виховних та навчальних культурологічних проєктів для наших студентів ректорові університету академіку Віктору Андрущенку та деканові факультету професору Тарасу Олефіренку.

Екскурсія до Київського палацу дітей та юнацтва стала цінним досвідом для наших здобувачів та дозволила отримати знання та навички, які будуть корисними в майбутньому навчанні та роботі.

Дякуємо партнерам та розраховуємо на плідну та довготривалу співпрацю!