Ви тут:  Головна Події «Освіта і наука – 2024»: на пленарному засіданні конференції студентів та аспірантів Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

9 квітня 2024 року було проведено пленарне засідання на Педагогічному факультеті у рамках щорічної Звітної науково-практичної конференції студентів та аспірантів УДУ імені Михайла Драгоманова «Освіта і наука – 2024» у змішаному форматі: в конферец-залі факультету та в онлайн-режимі на платформі Zoom із записом відеотрансляції.

Освіта і наука 2024 пленарне ПФ фон

Шановних учасників наукового заходу привітав декан професор Тарас Олексійович Олефіренко, побажав наснаги учасникам та організаторам конференції. Тарас Олексійович закликав молодих дослідників до активного діалогу в обговоренні актуальних проблем та шляхів їх вирішення, адже в умовах війни та поствоєнного відновлення наша студентська молодь під професійним наставництвом викладачів факультету готова працювати, здійснювати наукові пошуки, розвивати науку та освітню галузь. Заступник декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва професор Олена Валеріївна Матвієнко привітала освітньо-наукову спільноту, заохотила до плідної комунікації та доручила модерування ходу наукової дискусії голові НТСА Тетяні Олександрівні Золотаренко. У залі були присутні завідувачі кафедр, викладачі та студенти. Онлайн доєдналися близько 80 учасників.

На пленарному засіданні було представлено 6 змістовних доповідей на цікаві та актуальні теми. Свої результати наукових розвідок продемонстрували кращі студенти-науковці та аспіранти нашого факультету різних спеціальностей. Усі учасники конференції мали можливість долучатися до обговорення у відеозустрічі.

Освіта і наука 2024 пленарне ПФ Сенчило 1Освіта і наука 2024 пленарне ПФ Сенчило 1

Кафедру дошкільної освіти представила здобувачка другого (магістрського) рівня вищої освіти за спеціальністю 012 Дошкільна освіта Алла Володимирівна Сенчило з доповіддю «Розвиток зв'язного мовлення дітей старшого дошкільного віку: реалізація проєкту «Віршоїди»» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Ганна Георгіївна Цвєткова). Цікава доповідь супроводжувалась яскравою презентацією з результатами педагогічного експерименту в ЗДО через реалізацію авторського проєкту «Віршоїди».

Тарасова Ірина Олександрівна, здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальностю 011 Освітні, педагогічні науки (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Митник Олександр Якович) виступила із презентацією актуальної теми «Характеристика корекційно-відновлюваної роботи психолога з постраждалими від військової агресії» і представила кафедру практичної психології.

Основні компоненти формування професійної компетентності майбутніх викладачів ЗВО розкрила у своїй доповіді Шокало Олена Іванівна, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні педагогічні науки (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Саюк Валентина Іванівна).

Запорожець Марина Миколаївна, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 013 Початкова освіта (науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент Коваль Тетяна Василівна) представила кафедру початкової освіти та інноваційної педагогіки та виступила з доповіддю «Розвиток емоційного інтелекту молодших школярів засобами медіатехнологій».

Івженко Альона Анатоліїна, здобувачка другого (магістрського) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки (науковий керівник – доктор філософських наук, професор Свириденко Денис Борисович) виступила з темою «Destination Imagination: міжнародна освітня програма з розвитку STEM, STEAM І STEM-ART освіти» від кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти

10–12 квітня 2024 року на кафедрах факультету проводяться секційні засідання звітної конференції, де всі бажаючі студенти та аспіранти можуть презентувати свої наукові досягнення, подискутувати та поділитися цікавим досвідом.

Бажаємо всім учасникам наукових зустрічей плідної співпраці, нових ідей для пошуків і розвитку української науки та освіти!!!

ПРОГРАМА ПЛЕНАРНОГО та СЕКЦІЙНИХ ЗАСІДАНЬ КОНФЕРЕНЦІЇ ПФ↓pdf