Ви тут:  Головна Події Національний музей "Київська картинна галерея"

Національний музей "Київська картинна галерея"

Дошк Музей 1.11.17 media-share-0-02-04

1 листопада студенти 2 курсу спеціальності "Дошкільна освіта" в рамках вивчення курсу "Основи образотворчого мистецтва з методикою" під керівництвом викладача Нападій Н.В. відвідали Національний музей "Київська картинна галерея". Разом зі студентами, до виставки долучилась і наша китайська колега Юлія Лю Чан.

До глибоких роздумів студентів спонукали картини Полєнова, Федотова, Рєпіна. Присутні були зачаровані творчістю Васнєцова, Шишкіна, Маяковського, Айвазовського та інших видатних митців. Студенти отримали масу задоволення від перегляду картин.
    Доречі, у першу середу кожного місяця – вільний вхід до 14:00. Скористайтеся можливістю долучитися до прекрасного!
     А також, завершує свою роботу виставка полотен Айвазовського. Не пропустіть!

Дошк Музей 1.11.17ivan-shishkin-tri-medvedya

Дошк Музей 1.11.17 zaporozhtsy-pishut-pismo