Ви тут:  Головна Події Леся Українка «Україно! плачу слізьми над тобою...» (підсумки флешмобу студентів #ПФ_УДУ)

Леся Українка – окраса і гордість української нації. Її життя – приклад боротьби, символ мужності й незламності духу. З нагоди вшанування пам'яті видатної поетеси, драматургині, перекладачки, громадської й культурної діячки студенти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова разом із доцентом кафедри педагогічної інноватики Вірою Андріївною Топіхою взяли участь у флешмобі «Україно! плачу слізьми над тобою...» та підготували відео про результати його проведення. Учасники: Бойко Катерина (10ом), Костенко Олена (10ом), Скринник Анастасія (10ом), Глушко Богдана (1-А), Мусійчук Богдана (1-А), Шпак Юлія (1-А), Запорожець Марина (32пн). Малюнки підготувала Костенко Олена – портрет Лесі Українки "Леся Українка – вся Україна", "Мавка 2022" до поеми-феєрії "Лісова пісня"