Ви тут:  Головна Події До нових знань! До перемоги!

До нових знань! До перемоги!

Шановні колеги! Дорогі студенти! Ми всі – українці – сміливі та мужні, як наші герої! Усупереч умовам воєнного стану українська молодь прагне нових знань – здобувачі вищої освіти Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова в повній бойовій готовності активно долучаються до навчання і беруть участь у загальній організації освітнього процесу.

Так, станом на 25 березня 2022 року майже стовідсотковою була явка студентів першого курсу, зокрема спеціальності "Початкова освіта" та "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація". Більше половини студентів другого і третього курсів змогли приступити до навчання на цьому тижні. Різний відсоток здобувачів вищої освіти старших курсів бакалаврату й магістратури змогли долучитися до занять у перші дні відновлення освітнього процесу після канікул в умовах воєнного стану, оскільки частина з них задіяні у волонтерській роботі. На щастя, усі студенти отримали відкритий доступ до навчальних матеріалів на освітніх платформах, серед яких Moodle, Google Classroom та ін., що дозволить їм опановувати програму дистанційно. Для асинхронної взаємодії передбачені різноманітні засоби дистанційного зв'язку, такі як електронна пошта, месенджери, мобільний зв'язок, форуми, соціальні мережі тощо. Куратори й викладачі тримають тісний зв'язок та консультують студентів у режимі 24/7.

Тож продовжуємо навчання в зручному та безпечному форматі для всіх учасників освітнього процесу.

Разом до нових знань!
Разом до перемоги!