Ви тут:  Головна Події Академічна спільнота Педагогічного факультету вітає Анастасію Щербатюк з призначенням академічної стипендії Президента України!

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 316 від 13 березня 2024 року «Про призначення академічних стипендій Президента України на ІІ семестр 2023/2024 навчального року» на підставі пропозицій закладів вищої освіти призначено стипендії кращим студентам українських вишів. Цілком справедливо, що серед найкращих представників студентської молоді України є здобувачі вищої освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, зокрема нашого Педагогічного факультету.

Академічна спільнота Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова вітає студентку 1 курсу магістратури спеціальності 013 Початкова освіта Анастасію Щербатюк з призначенням академічної стипендії Президента України на ІІ семестр 2023/2024 навчального року!

Ми пишаємося нашими студентами, які своєю наполегливою працею та невгамовним прагненням до нових знань зміцнюють репутацію нашого факультету та університету в цілому.

Бажаємо Анастасії не зупинятися на досягнутому, продовжувати свій шлях у науці та освіті з новими силами та натхненням у напрямку майбутніх значних успіхів та відкриттів.

Щербатюк А. Стипендія Президента України 2024