О МитникО Митник

Шановний Олександре Яковичу!

Колектив кафедри практичної психології щиро вітає Вас з Ювілеєм! Прийміть наші найтепліші поздоровлення з Днем Народження!!! Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а удача ніколи не залишає у відповідальних і важливих справах.

Бажаємо Вам сили духу і припливу бадьорості кожен день. Нехай накопичений життєвий досвід і мудрість допоможе досягти Вам нових висот!!! Нехай здійсняться Ваші найпотаємніші бажання і прагнення, збережеться все хороше, що є у Вашому житті й збільшаться миті радості, любові та оптимізму. Бажаємо, щоб Удача, Успіх і Натхнення були вірними супутниками у всіх Ваших починаннях, а здоров’я і благополуччя – у щоденному житті. Наполегливості і терпіння у вирішенні щоденних завдань!!!

Ювілей Яценко Т. С. 02.05.24Ювілей Яценко Т. С. 02.05.24

Сьогодні колектив кафедри вітає з Ювілеєм нашу шановну колегу, висококваліфікованого професіонала і просто чарівну жінку, Яценко Тамару Семенівну!!!

Від щирого серця прийміть від нас вітання і частинку нашої любові до Вас. Це велика радість та вдача — працювати з Вами в одному колективі! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, та здійснення найсміливіших мрій. Успіхів на роботі, побільше посміхатися й бути в ресурсі та гармонії. Нехай у Вашому житті будуть не тільки робочі будні, а й святкові дні, яскраві та незабутні. Нехай свято для Вас буде не тільки сьогодні, а й кожного дня. Бажаємо Вам завжди бути на висоті, нехай кожного дня трапляється диво, хоча б маленьке. Нехай Ангел Хранитель завжди оберігає Ваш шлях, а Господь приносить Вам щастя!

З повагою та найкращими побажаннями

Колектив кафедри практичної психології Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

Шановні колеги та здобувачі вищої освіти!

29 квітня 2024 року о 12:00 у рамках Тижня психології на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова для викладачів та студентів факультету відбудеться майстер-клас «Техніки профілактики емоційного вигорання педагогічного працівника» (спікер: професор Рашковська І. В.) у змішаному форматі:
📍в аудиторії 4.1.А та на платформі Google Meet за лінком🔗: https://meet.google.com/wju-sbxp-svg

майстер клас Рашковська 29.04.2024

Шановні колеги та здобувачі вищої освіти!

26 квітня 2024 року о 14:00 у рамках Тижня психології на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова для викладачів та студентів факультету відбудеться майстер-клас від представників ГО «Therapy of win!» на тему «Техніка роботи практичного психолога з цивільними та військовими у кризових умовах війни» у змішаному форматі:

майстер клас ГО Терапія перемоги 26.04.2024

Шановні колеги та здобувачі вищої освіти!

25 квітня 2024 року о 14:00 у рамках Тижня психології на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова для викладачів та студентів факультету відбудеться майстер-клас «Пізнання себе засобами метафоричних асоціативних карт» (студентка 4 курсу спеціальності «Психологія» Сенько Т. В.) у змішаному форматі:

майстер клас Тетяни Сенько 25.04.2024

Сторінка 1 із 11