Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Науковий простір Наукова робота студентів Про трансляцію Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми освіти XXI століття» (14.05.21)

14 травня 2021 року була проведена Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми освіти XXI століття». Пленарне засідання проходило в онлайн-форматі з прямою трансляцією на сторінці факультету у Facebook.

14.05.21 міжнар конф фпп ст

Зустріч розпочав вступним словом професор Тарас Олексійович Олефіренко, декан Факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

У науковому заході взяли участь понад 100 молодих вчених, аспірантів, студентів, які представляли 5 країн світу: Україну, Китай, Польщу, Угорщину, Румунію.

Було обговорено багато складних і важливих питань щодо розв'язання актуальних проблем освіти XXI століття.

Студенти спеціальності «Початкова освіта» також взяли активну участь у Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми освіти XXI століття».

Найкращі доповіді наших магістрантів були представлені англійською мовою, а саме: Золотаренко Тетяни «Підготовка вчителів до організації дистанційного та змішаного навчання молодших школярів в умовах сільського закладу загальної середньої освіти» (науковий керівник – канд. пед. наук, проф. Васютіна Т. М.).

Золотаренко Тетяна 14.05.21 1

Золотаренко Тетяна 14.05.21 2

Золотаренко Тетяна 14.05.21 3

Золотаренко Тетяна 14.05.21 4

Голінської Тетяни «Сучасний стан сформованості моральних цінностей учнів початкової школи під впливом мас-медіа» (науковий керівник – канд. пед. наук, доц. Коханко О. Г.).

Сертифікати про участь у пленарному та секційних засіданнях <<<

Голінська Тетяна 14.05.21 1

Голінська Тетяна 14.05.21 2

Голінська Тетяна 14.05.21 3

Голінська Тетяна 14.05.21 4

Щиро дякуємо всім учасникам конференції за активну учать та ґрунтовні доповіді! До наступних зустрічей на наших заходах!

Відео прямої трансляції <<<