Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Виставка наших випускниць в університетському артпросторі

Виставка наших випускниць в університетському артпросторі

Університетський артпростір СКЛО запрошує на виставку наших випускниць Ярини Денчук та Анастасії Мірошниченко під назвою «Зовнішнє – Внутрішнє: отруєне суспільство». Ми завжди раді надати нашим випускникам мистецьку платформу для висловлювання. Ця виставка стала мистецьким дослідженням контрасту зовнішньої привабливості та внутрішньої потворності. Вона демонструє вічну проблему через призму сприйняття молодих художниць, які передали у своїх роботах алегоричний сенс, повʼязаний з війною, пропагандою, та її наслідками. Експозиція розпочинається з картин Мірошниченко Анастасії, які зосереджені навколо аналізу зовнішніх характеристик рослин і представлення їхнього художнього образу. Метою цього творчого експерименту було передати не тільки реальні, а й уявні ідеалізовані зовнішні якості об’єктів, любування ними. Розкриття ідейного навантаження відбувається через картини Денчук Ярини, яка працює над передачею експресивного враження від реальних властивостей зображуваних у першій частині експозиції об’єктів. У своїх роботах вона підсвічує актуальні теми, які проявляються на полотнах через яскраві символічні образи. Виставка Анастасії та Ірини є результатом рефлексії на абсурдність логічної помилки людей: гарне апріорі хороше.

Зовнішнє Внутрішнє 8Зовнішнє Внутрішнє 8

Зовнішнє Внутрішнє 8