Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Участь у Міжнародному науковому проекті "Європейська інтеграція в освіті, науці, культурі" (29.10.2019)

Олександра Карпенко 29.10.19 3Другокурсниця бакалаврату Олександра Карпенко взяла участь в Міжнародному науковому проекті "Європейська інтеграція в освіті, науці, культурі", що проходив у жовтні цього року під патронатом Вищої технічної школи в Катовіце. Ректор професор А. Остенда звернув особливу увагу на молоду художницю, яка досліджує незвичну тему "Собаки в мистецтві" і на рівні творчості, і на рівні мистецтвознавчої розвідки. Олександра має ваду слуху, але це не завадило їй сміливо брати участь у наукових і художніх активностях на рівні із іншими студентами та викладачами з різних європейських країн. Сподіваємося, що цей міжнародний досвід нашої мисткині стане прикладом і для інших студентів кафедри образотворчого мистецтва.

Олександра Карпенко 29.10.19 1

Олександра Карпенко 29.10.19 2