Підсумки Всеукраїнської олімпіади з педагогіки (012 Дошкільна освіта)

📚🤔 Всеукраїнська олімпіада з педагогіки

Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ Всеукраїнська олімпіада з педагогіки за спеціальністю 012 «Дошкільна освіта»!💐🏆👏

8️⃣ травня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року викладачами кафедри дошкільної освіти Педагогічного факультету Українського державного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова було проведено ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з педагогіки. 👩‍👦‍👦

👯‍♀️💡 На онлайн-зустрічі учасників Олімпіади уважно слухала предметно-методична комісія у складі: завідувачки кафедри дошкільної освіти, професора Ганни Цвєткової, доцента Софії Довбні, доцента Оксани Ступак, доцента Вікторії Гальченко, доцента Вікторії Ходунової, доцента Тетяни Козак, асистента Галини Шелепко.

🧬🪭🎨🧨 Потенційні абітурієнти спеціальності «Дошкільна освіта», розв’язуючи психолого-педагогічні ситуації, виявляли творчість, винахідливість та здібності до педагогічної діяльності.

2️⃣ етап Олімпіади пройшов вдало.

🪇🏆 Учасниці отримали сертифікати, а також були визначені наступні призові місця:
1️⃣ місце розділили Тетяна Волощук і Вікторія Дуднік,
2️⃣ місце – Альона Леонтюк та Мар’яна Парфентьєва,
3️⃣ місце посіла Анастасія Кудріна.

😊🥳🤩 Вітаємо наших переможців! Зичимо їм миру, добра, подальших творчих успіхів! Віримо в вас й очікуємо в нашій дружній драгоманівській родині!

Відео у дописі на Facebook: https://fb.watch/kpDXAePVqL/

олімпіада ДО шк 8.05.23 6олімпіада ДО шк 8.05.23 6