Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Враження та підсумки проведення проєктів студентами на педагогічній практиці (29.04.2024)

👽🔭 Студентка 4️⃣ курсу з групи 4 Б спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету Щирова Марія ділиться підсумками проведеного проєкту на практиці в закладі дошкільної освіти "Wonderland".
"Я закінчила проєкт з дітьми старшого дошкільного віку на тему: "Космос великий і недосяжний".
Малечі дуже сподобалося брати участь у проєкті. Вони дізналися багато нового про космос.
Найбільше їм сподобалися віртуальні екскурсії, малювання та різні руханки.

У кінці дня я отримала такі відгуки: "Маша, вітаєм тебе із закінченням проєкту. А давай ти ще придумаєш проєкт і проведеш його з нами" – це була для мене велика мотивація від дітей.
Дуже дякую за отримані емоції та цінний досвід ❤️🥰🤗".

практика ДО 29.04.24 Щирова

😀🌳🌷☘️🌸 Студентки 3️⃣ курсу Аня Грабова та Яна Скороход спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету діляться моментами життєдіяльності з дітьми дошкільного віку на практиці у закладі дошкільної освіти "Дивограй".

практика ДО 29.04.24 Щирова