Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Абітурієнт кафедри дошкільної освіти Підготовка до реєстрації на НМТ: алгоритм дій вступника (2023)

Підготовка до реєстрації на НМТ: алгоритм дій вступника (2023)

нмт 2023

🤳📇🏢 Шановні вступники спеціальності "Дошкільна освіта" до Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у 2023 році!

🟣 До вашої уваги підготовка до реєстрації на НМТ: алгоритм дій вступника.

Реєстрація на НМТ розпочнеться 3 квітня і триватиме впродовж місяця.

Участь у тестуванні зможуть взяти лише вступники, які мають повну загальну середню освіту або завершують її здобуття у 2023 році.

➡️ Що необхідно зробити вступнику для успішної реєстрації на НМТ?

✅ створити персональний кабінет на сайті УЦОЯО (сервіс відкриється 3 квітня);

✅ внести до кабінету таку інформацію:
▫️ прізвище, ім’я, по батькові;
▫️ дату народження;
▫️ номер документа, що посвідчує особу;
▫️ номер контактного телефону;
▫️ е-mail;
▫️ категорію випускника (поточний або минулі роки);
▫️ відомості про заклад освіти (для випускників цього року, крім вступників, які навчаються за кордоном);
▫️ назву обраного 3-го предмета НМТ;
▫️ населений пункт, де вступник бажає скласти НМТ;
▫️ інформацію про потребу пройти НМТ у додаткову сесію.

✅ завантажити до кабінету фотокопії реєстраційних документів;

✅ підтвердити бажання взяти участь у НМТ.

Після обробки інформації та копій документів учасник НМТ отримає можливість сформувати Сертифікат НМТ.

❗️Увага! Сертифікат учасника НМТ є підтвердженням реєстрації для участі у тестуванні.

Запрошення для участі в НМТ, у якому буде зазначено час та місце проведення тестування, кожен учасник іспиту отримає не пізніше ніж за 10 днів до проведення тестування у своєму персональному кабінеті

↑Телеграм канал: Вступ Інфо.