Ви тут:  Головна Події Зустріч зі стейкхолдерами освітніх програм "Середня освіта (Здоров'я людини)"

Зустріч зі стейкхолдерами освітніх програм "Середня освіта (Здоров'я людини)"

18 лютого 2021 року відбулося відкрите засідання кафедри медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров'я Факультету педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова. Зустріч зі стейкхолдерами було проведено в онлайн-режимі. У ході зустрічі розглянуто питання про оновлення освітніх програм та навчальних планів у відповідності з вимогами сьогодення, а також обговорено подальшу співпрацю стейкхолдерів щодо вдосконалення професійної підготовки бакалаврів за спеціальностями «Середня освіта (здоров’я людини) та практична психологія», «Середня освіта (здоров’я людини) та фізична реабілітація», «Середня освіта (здоров’я людини) та інклюзивна освіта».

Від ради роботодавців були присутні:

1. Вербицький Володимир Валентинович – директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України.
  2. Пономаренко Володимир Степанович – директор ГО «Дитячий фонд “Здоров’ячерез освіту”».
  3. Березюк Ольга Вікторівна – голова Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів (ВСЕСВІТ).
  4. Рудько Наталія Анатоліївна – директор школи № 70 Шевченківського району м. Києва.
  5. Переймибіда Лариса Валентинівна – директор медичної гімназії №33 м. Києва.
  6. Гевліч Володимир Анатолійович – директор ГО «Батьки проти наркотиків».

Від ради випускників взяли участь:

1. Швець (Козіцька) Марина Борисівна – психолог Судилківського ліцею Шепетівського р-н, Хмельницької обл.
  2. Андрук (Стаднік) Наталія Володимирівна – менеджер ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».
  3. Дергачьова Евгенія Юріївна – педагог-психолог ГО «Батьки проти наркотиків».
  4. Лаврентьєва (Гарбузюк) Ірина Вікторівна – аспірант і науковий співробітник Інституту проблем виховання АПН України.
  5. Хомич (Дем’янчук) Олена Леонідівна – кандидат пед. наук, старший науковий співробітник Інституту проблем виховання АПН України.

Сподіваємось, що результати обговорення стануть фундаментом для плідної співпраці та визначення напрямків удосконалення освітніх програм кафедри.

фпп