Ви тут:  Головна Події ВІТАЄМО! РАДІЄМО! ПИШАЄМОСЯ!

ВІТАЄМО! РАДІЄМО! ПИШАЄМОСЯ!

 

24 вересня 2020 року наш Факультет ряснів нагородами. Традиційно цього місяця підбиваються підсумки наукових досягнень студентів та викладачів НПУ імені М.П.Драгоманова і ми щороку є в числі нагороджених.

 24.09.20 нагороди  24.09.20 нагороди 5

З рук вельмишановного нашого ректора академіка Віктора Андрущенка отримали нагороди та грошові премії студенти Факультету педагогіки і психології за перемогу у конкурсах наукових робіт. Так, Тетяна Золотаренко (спеціальність «Початкова освіта») отримала грамоту за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за дослідження з теми: «Формування основ громадянської компетентності в учнів початкової школи у процесі хвильових занурень в умовах STREAM-освіти». Юлія Коваль (спеціальність «Дошкільна освіта») отримала таку ж  грамоту за  ІІІ місце у конкурсі з науковою роботою на тему: «Розвиток пізнавальної активності дітей старшого дошкільного віку засобами ігрових освітніх технологій». До того ж, Тетяна Золотаренко була нагороджена дипломом ІІІ ступеня за перемогу у VІІ Конкурсі «Кращий студент-науковець – 2020», що традиційно проводиться в нашому університеті.

24.09.20 нагороди 1

Високою нагородою – почесними грамотами – були нагороджені і наукові керівники студентів: доцент Тетяна Васютіна та старший викладач Наталія Волощенко.  

  

24.09.20 нагороди 2 24.09.20 нагороди 3 24.09.20 нагороди 4

Приємними і очікуваними для факультету стали відзнаки викладачів за вагомий особистий внесок у розвиток університету. З особливою приємністю ректор вручив подяки професорам Олені Матвієнко та Олені Шевнюк і доценту Володимиру Тітяєву.

 

Декан Тарас Олефіренко разом із колективом Факультету педагогіки і психології вітає вас, наші дорогі студенти та викладачі! Творчого вам неспокою і нових звершень! Висловлюємо глибоку вдячність батькам студентів за виховання таких чудових, талановитих дітей!