Ви тут:  Головна Події Вітаємо з перемогою в Міжнародному конкурсі творчих робіт "Prime Art"

Вітаємо з перемогою в Міжнародному конкурсі творчих робіт "Prime Art"

Щиро вітаємо чотирикурсницю кафедри образотворчого мистецтва Аліну Максименко та її викладача доцента Ольгу Сову з перемогою в Міжнародному конкурсі творчих робіт "Prime Art" в номінації "Веб-дизайн: краща графічна реалізація".  Конкурс уже другий рік проводиться на базі Вищої технічної школи в Катовіце в рамках реалізації Міжнародного науково-творчого проєкту "Євроінтеграція в освіті, науці, культурі". Міжнародна конкурсна комісія на чолі з ректором професором Олександром Остенде обрала роботу Аліни, оскільки саме вона увиразнювала цьогорічну потребу людей у сонячній легкості та чеканні позитиву разом із відповіддю на сучасні тренди мінімалізму. Таке залучення наших студентів до інтернаціоналізації творчості й освіти вже стало традицією кафедри образотворчого мистецтва і факультету педагогіки і психології.

перемога в Prime Art