Ви тут:  Головна Події Вітаємо магістрів спеціальності «Здоров'я людини»!

Вітаємо магістрів спеціальності «Здоров'я людини»!

Випуск магістри ЗЛ 1

Вітаємо магістрів спеціальності «Здоров'я людини» з успішним завершенням навчання та отриманням одночасно двох дипломів - Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (Україна) та Краківського педагогічного університету імені Комісії народної освіти (Польща). Дякуємо ректорові університету В.П. Андрущенкові, проректорам Г.М. Торбіну, Р.М. Вернидубові, В.Г. Лавриненку та Ректорату Краківського педагогічного університету за підтримку програми «Подвійний диплом - подвійний ступінь». Угода про подальшу співпрацю між університетами за Програмою продовжена ще на п'ять років. Вітаємо всіх!

Випуск магістри ЗЛ 4 Випуск магістри ЗЛ 2 Випуск магістри ЗЛ 6 Випуск магістри ЗЛ 5 Випуск магістри ЗЛ 7