Ви тут:  Головна Події Угода про співпрацю ФПП із Центром технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді

22 лютого 2021 року підписано угоду про співпрацю між Факультетом педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова в особі декана професора Тараса Олефіренка і Центром технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району м.Києва в особі директора Олени Антонової. Угода стала важливим етапом у розвитку співробітництва між нашими закладами, яке триває вже понад десять років. Кафедра образотворчого мистецтва високо оцінює досвід практичної підготовки, який отримують студенти спеціальності "Образотворче мистецтва" бакалаврського і магістерського рівнів під час проходження практик у цьому інноваційному закладі позашкільної освіти, зокрема й художньої.

У свою чергу педагогічний колектив Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді постійно поповнюється молодими фахівцями – випускниками кафедри, які проявляють себе творчо й активно. Серед останнього поповнення – магістр Віолета Кузнєцова, яка розкриває художні таланти дітей силою живопису, а також Дмитро Гуржій, який розробив унікальний курс комп'ютерної анімації для дітей. Завдяки цьому курсові він не тільки став улюбленцем всіх вихованців Центру, але й переможцем міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року". Так тримати, молоді драгоманівці!

clipboard image 1056829d