Ви тут:  Головна Події Щиро вітаємо колектив Факультету педагогіки та психології з перемогою!

Щиро вітаємо колектив Факультету педагогіки та психології з перемогою!

Шановні колеги! Щиро вітаємо колектив Факультету педагогіки та психології з перемогою!
Адже наш факультет визнаний переможцем за підсумками рейтингового оцінювання діяльності факультетів, кафедр та викладачів НПУ імені М.П. Драгоманова у 2019-2020 навчальному році у номінації «Факультет 2019/2020 навчального року». Ректоратом на засіданні трудового колективу університету було вручено ГРАМОТУ, яка засвідчує досягнення нашого славного колективу.

Радіємо успіху колег та бажаємо й надалі нарощувати свій потенціал, впевнено йти вперед, наполегливо втілювати свою благородну мету. Хай освітянська доля буде прихильною в усіх творчих починаннях. Далекоглядності у задумах, нових перемог і вагомих здобутків.

перемога 3 місце ФПП

24.12.2020 Грамота ФПП ІІІмісце