Ви тут:  Головна Події Результати наукових досліджень – у практику викладання в закладах вищої освіти

Результати наукових досліджень – у практику викладання в закладах вищої освіти

28 лютого 2020 р. науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості Факультету педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова (к.п.н., доц. Шулигіна Р.А., к.п.н., доц. Довбня С.О., асист. Отченко Г.В.) взяли участь у засіданні круглого столу «Результати наукових досліджень – у практику викладання в закладах вищої освіти», який було організовано за ініціативою голови Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніною Омеляненко на базі ЗДО №270 Дарницького району м. Києва.

Дошк Круглий стіл 2 Дошк Круглий стіл 3

На заході були яскраво презентовані програми: «Впевнений старт» для дітей середнього і старшого дошкільного віку та «Дошкільнятам – освіту сталого розвитку» для дітей 3-6 років життя; періодичні видання: «Практичний психолог: Дитячий садок», «Вихователь-методист дошкільного закладу».

Дошк Круглий стіл 4 Дошк Круглий стіл 5

Насичена програма круглого столу завершилась підсумками, в яких було  висвітлено перспективи подальшої тісної взаємодії фахівців дошкільної та вищої освіти.

Дошк Круглий стіл 7

Щиро вдячні за плідну співпрацю, цікаве спілкування і комфортну затишну атмосферу.

Дошк Круглий стіл 1