Ви тут:  Головна Події Наукова співпраця Факультету педагогіки і психології з провідними закладами вищої освіти України

Факультет педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова бере активну участь у співпраці та реалізації спільних наукових, навчальних, методичних і дослідницьких проєктів з провідними закладами вищої освіти України.

співпраця фпп

співпраця фпп 11

26 листопада 2020 року укладено договір про співпрацю між Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України в особі директора Лук'янової Лариси Борисівни, доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України та Факультетом педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова в особі декана Олефіренка Тараса Олексійовича, кандидата педагогічних наук, професора.

співпраця фпп 1

А  16 грудня 2020 року підписано договір про співпрацю між Факультетом психології КНУ імені Тараса Шевченка в особі декана Данилюка Івана Васильовича, доктора психологічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України та Факультетом педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова в особі декана Олефіренка Тараса Олексійовича, кандидата педагогічних наук, професора.

Укладені Договори спрямовані на узгоджену та взаємовигідну співпрацю сторін у науковій, навчально-методичній, психолого-педагогічній та експериментально-дослідницькій та організаційній сферах.

Сторони, підписавши угоду, взаємно зобов’язались на засадах співробітництва та партнерства здійснювати діяльність у наступних напрямках:

• проведення спільних експериментальних досліджень, спрямованих на виявлення психолого-педагогічних основ процесу самотворення особистості;
  • надання наукової, експериментальної, методичної й іншої допомоги;
  • обмін досвідом психологічної роботи, методичний супровід;
  • організація спільних науково-практичних конференцій, семінарів, освітніх та інших масових заходів; спільна підготовка та розробка наукової та навчально-методичної літератури;
  • організація та проведення практики на базі Інституту і Факультетів.

Розуміємо важливість системного, конструктивного та взаємовигідного співробітництва для забезпечення високої якості професійної підготовки наших кадрів, тому налаштовані на плідну співпрацю та успішну взаємодію.

logo fpp ua

Факультет педагогіки і психології