Ви тут:  Головна Події На зустрічі з організаторами Play Fest (фонд The LEGO Foundation)

На зустрічі з організаторами Play Fest (фонд The LEGO Foundation)

Студенти, магістри, викладачі факультету педагогіки і психології спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» взяли активну участь в цікавій та корисній зустрічі, що відбулася 13 грудня 2019 року в читальному залі бібліотеки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

У цей день до університету завітали організатори щорічного Всеукраїнського конкурсу гри, навчання та натхнення Play Fest (фонд The LEGO Foundation). Інтерактивні прийоми, тренінгові технології, техніка «колаж», LEGO-моделі, сконструйовані не за інструкцією, а створені за власною фантазією – все було спрямовано на розуміння та усвідомлення аудиторією питання: «Що таке успіх?», «Яким чином його досягти?».

13.12.19 1

13.12.19 Play Fest 1

13.12.19 Play Fest 3

За 10 років фестивалю участь у цьому конкурсі взяли більш ніж 1200 дітей. Різноманіття ідей і творчий підхід вражають та надихають кожного року все більше і більше учасників (50 міст та сіл України, 50 тисяч педагогів). Головною ідеєю виставки-конкурсу творчих робіт з LEGO є розкриття потенціалу дитини у сферах конструювання, архітектури, креативності та інженерії. Драгоманівська родина, майбутні педагоги, вихователі з задоволенням та захопленням включилася в креативну діяльність фестивалю, що ґрунтується на концепції взаємодії інформаційних, цифрових і комунікаційних технологій, допомагає розвинути потенціал дитини та дорослого, поєднує професійний розвиток та навчання дитини, сприяє саморозкриттю особистості.

13.12.19.3

13.12.19 Play Fest 2