Ви тут:  Головна Події Заклад позашкільної освіти та заклад вищої освіти: пліч-о-пліч до вершин професійної майстерності заради майбутнього України

19 квітня 2023 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося засідання круглого столу «Заклад позашкільної освіти та заклад вищої освіти: пліч-о-пліч до вершин професійної майстерності заради майбутнього України» за участі представників 19 закладів вищої освіти. Серед делегатів УДУ імені Михайла Драгоманова від команди Педагогічного факультету взяли участь у заході заступниця декана з роботи зі студентами Ірина Матвієнко та голова Студпарламенту ПФ Анна Радченко.

Клуглий стіл КПДЮ 19.04.23 1

У ході засідання обговорили план взаємодії Палацу і закладів вищої освіти, зокрема перспективи співпраці між нашим факультетом та Київським Палацом дітей та юнацтва з метою поліпшення умов навчання та розвитку молоді. Молодь, яка має конкретні знання та готова до викликів сучасності, є запорукою стабільного розвитку країни та позитивного міжнародного іміджу. Молоде покоління є основним інтелектуальним потенціалом суспільства та головною рушійною силою соціально-економічних змін та розвитку країни.

Клуглий стіл КПДЮ 19.04.23 1

У сучасних умовах розвитку в післявоєнній Україні ринкових відносин, ринку праці, нових форм власності, безробіття і конкуренції своєчасний і обґрунтований вибір молоддю професії та закладу освіти набуде ще більшого економічного й соціального значення.

Саме сьогодні і щодня ми формуємо майбутнє для наших дітей. Тому об’єднання зусиль усіх рівнів освіти у цей нелегкий для країни чаc буде сприяти здійсненню не лише дитячих мрій про успішне майбутнє, а й реалізуватиме наші спільні наміри щодо творення щасливого майбутнього для кожного українця в мирній прогресивній державі.

Разом до перемоги!