Ви тут:  Головна Події Вітаємо колег із Всеукраїнським днем психолога!

Вітаємо колег із Всеукраїнським днем психолога!

Дорогі колеги! Шановні психологи! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Всеукраїнський день психолога відзначається щороку 23 квітня і є приводом для визнання важливої ролі психологів у підтримці та збереженні психічного здоров'я людей. Цей день сприяє усвідомленню значення психологічної допомоги та підтримки в суспільстві, нагадує про важливість звернення до фахівців у разі необхідності.

Сьогодні від щирого серця ми дякуємо вартовим психічного здоров'я, людям, які розділяють із нами наші проблеми, допомагають нам зрозуміти цінність нашого життя та віднайти себе в цьому житті, полюбити себе та знайти правильний шлях до порозуміння з собою та навколишнім світом.

Пишаємося тим, що вже понад рік – із перших днів відкритого воєнного нападу рф на нашу рідну країну – на волонтерських засадах працюють у тандемі фахівці-психологи кафедри практичної психології та студенти спеціальності «Психологія» Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова в різних куточках України та допомагають у збереженні психічного здоров’я дітей і дорослих, постраждалих від активних бойових дій.

Сімейні, дитячі, корпоративні, військові, шкільні, персональні... Ви, як справжні чарівники, відновлюєте душевну рівновагу, налаштовуєте на позитив, вселяєте впевненість у собі, допомагаєте віднайти ресурси, даруєте сили та повертаєте надію.

Бажаємо вам міцного здоров’я, терпіння, мудрості та задоволення від щоденної праці! А ще мирного неба... Адже наше завдання – жити. Причому жити на повну і попри все. Це і є перемога!

З повагою і найкращими побажаннями

декан Тарас Олефіренко та колектив Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

день психолога 23.04.23 ua