Ви тут:  Головна Події Вітаємо колег із врученням атестатів доцента!

Вітаємо колег із врученням атестатів доцента!

Присвоєння вченого звання – подвійне свято для будь-якого науковця! Колектив педагогічного факультету радий вітати з офіційним присвоєнням звання і одержанням атестатів доцента наших колег, викладачів кафедри початкової освіти, кандидатів педагогічних наук – Олену Михайлівну Кондратюк і Тетяну Василівну Коваль.

Теплі слова вдячності за активну педагогічну, наукову, виховну, громадську діяльність та плідну й натхненну співпрацю наші освітяни кафедри початкової освіти Олена Кондратюк і Тетяна Коваль отримали від декана професора Тараса Олефіренка, який оцінив їхній вклад в розвиток педагогічного факультету.

атестати доцента О.Кондратюк Т.Коваль

Привітала викладачів із високими професійними досягненням завідувачка кафедри початкової освіти професор Олена Матвієнко, висловила слова підтримки талановитим педагогам та натхненним дослідникам, побажала нових звершень і перемог!

Усім колективом сердечно вітаємо наших досвідчених і молодих колег із досягненнями та щиро бажаємо міцного здоров'я, наснаги для підкорення нових вершин, успішного втілення в життя творчих задумів і досягнень, а також наснаги в професійному зростанні та в майбутніх цікавих наукових пошуках!

атестати доцента О.Кондратюк Т.Коваль