Ви тут:  Головна Події Перший день навчання на Педагогічному

Перший день навчання на Педагогічному

Хвилюючим і святковим був початок навчального року для студентів Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова. По-особливому пройшло 1 вересня для наших першокурсників, що мали можливість зустрітися сьогодні з деканом, гарантами освітніх програм, завідувачами кафедр, академічними та студентськими кураторами.

Перший день ПФ 1.09.23 1

Ознайомлювальний день на факультеті є важливими етапом для здобувачів першого року навчання. Перший візит до університету в статусі студентів, знайомство з викладачами та одногрупниками, вивчення особливостей освітнього процесу в університеті, дослідження його історії, традицій, досягнень та перспектив.

Перший день ПФ 1.09.23 1Перший день ПФ 1.09.23 1

Важливий день, який допомагає адаптуватися до нового середовища, дізнатися про правила та алгоритми безпечного поводження у різних життєвих обставинах, зокрема у разі небезпеки в умовах військового стану.

Перший день ПФ 1.09.23 1

Вступники дізналися про заходи та проєкти, які проводяться на факультеті, як вони допомагають студентам розвиватися і отримувати новий досвід, а також про норми поведінки в університеті, правила поводження на заняттях, правила користування бібліотекою, спортивним залом та іншими ресурсами факультету й університету.

Перший день ПФ 1.09.23 1

Щиро вітаємо наших першокурсників із початком навчання на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова! Наш факультет – це осередок натхнення, де ви можете розвиватися, самовиражатися, реалізовувати свої таланти. Тут ви знайдете друзів, однодумців, наставників. Бажаємо вам успіхів у навчанні, творчості і професійному становленні. Нехай ваше студентське життя буде незабутнім!

Запрошуємо до перегляду відео↓