Ви тут:  Головна Новини Новини "Єдність навчання і наукових досліджень - головний принцип університету"

"Єдність навчання і наукових досліджень - головний принцип університету"

9 - 10 лютого 2012 року відбудеться звітно-наукова конференція "Єдність навчання і наукових досліджень - головний принцип університету" у пленарному (9 лютого 2012 року) та секційному (10 лютого 2012 року) форматі.

До 1 лютого необхідно подати тему доповіді на кафедру. Доповіді і повідомлення у вигляді наукових статей подати не пізніше 5 березня 2012 року у науковий відділ, кім. 246, Симоненко Оксані Петрівні.

Вимоги до оформлення текст доповіді українською мовою, обсягом 5 сторінок (УДК, література, анотація рос. мовою) набраний в форматі Times New Roman (шрифт 14, інтервал 1,5), в роздрукованому та електронному вигляді; поля верх, низ по 20 мм, 30 мм зліва, 10 мм справа.