Ласкаво просимо на сторінку портфоліо студентів кафедри образотворчого мистецтва. Вам потрібен творчий проект і ви вибираєте художника? Портфоліо - краще місце, де ви можете оцінити професіоналізм наших студентів і випускників.

Проект «Студентське портфоліо» кафедра образотворчого мистецтва розпочала з метою презентації творчого доробку студентів спеціальності «Образотворче мистецтво».

Подібно до того, як театр починається з вішалки, робота практично всіх художників починається з портфоліо. Портфоліо є свого роду візитною карткою для художника. Термін “портфоліо” походить від англ. portfolio - портфель або папка для документів. Сьогодні словом портфоліо називають список робіт фахівця, що представляють його вміння, навички і знання з кращих сторін. Мета портфоліо - переконати потенційного роботодавця чи клієнта працювати з Вами.

Основа професійного портфоліо - грамотна презентація фахівця. Головне завдання - довести потенційному клієнту, що без Вас йому не обійтися. Для цього достатньо показати, що Ви вмієте якісно працювати, нетрадиційно мислити і знаєте собі ціну.

Підходити до складання портфоліо потрібно зі всією серйозністю і відповідальністю. Портфоліо художника включає приклади художніх робіт, зроблених в різних жанрах і твори, що отримали призи на професійних конкурсах. У “Студентське портфоліо” Ви пропонуєте не більше 10 творчих робіт, що найбільш яскраво представляють Вашу творчу особистість.

У портфоліо також додається стисле резюме (не більше 150 знаків), в якому необхідно оригінально представити Ваші творчі принципи. Обов’язкова інформація для резюме:

• прізвище, ім'я, по батькові;
• освіта, курси підвищення кваліфікації;
• список сертифікатів, грамот, професійних нагород.

Приєднуйтесь і успіх чекатиме на Вас!

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

8312054
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3617
16057
125322
7286072
308556
449389
8312054

Your IP: 46.229.168.152
Server Time: 2020-01-19 05:40:18
   

Хто на сайті?  

На сайті 182 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ