Творчість Каламеєць Надії

Деталі

В потаємних куточках людської душі зберігаються перлини добра, мудрості, досвіду, які в певний час знаходять своє відображення в ліричних заримованих рядках, на полотні, в щоденних справах.  Кожна людина має свій талант! Шановні панове, представляємо Вам роботи Каламєєць Надії” студентки Інституту педагогіки і психології. 

 
 
З повагою,
Заступник директора Інституту
 Людмила Миколаївна Попова
Голова студентської ради Інституту
Ірина Козяр
Голова профспілкової організації студентів
Марина Кліщевська
 
 
altМитець - про себе і свою творчістьalt
 
“Для мене малювати – це не професія, не освіта і навіть не хобі. Це частина мого життя, бо я не можу не малювати. Коли народжується чергова ідея, все навколо починає дико рухатись та не дає спокою, доки ця ідея не виллється фарбами на полотні.
Своє життя намагаюсь робити повним та незвичайним, всюди шукаю натхнення.
 
 
alt
Серед тих речей, що мене надихають – небо, кава, сутінки, дерева…але найсильнішим поштовхом до створення кожної картини є дивне відчуття, ніби піднімається глибоке етнічне коріння колосальної сили. Ніби в тобі говорять всі твої предки. Все відчуте прагну зобразити і передати вам.
Малюю з дитинства. Якщо точніше, з 1 року 3 місяців. Можливо в це важко повірити. Я малювала одразу цілий образ, причому догори дригом. У третьому класі пішла до ізостудії, але провчилась там приблизно рік, і на цьому моя художня освіта закінчується.
 
В 14 років я зацікавилась психологією. Потім були 2 роки у Палаці дітей та юнацтва у гуртку юного психолога, де я пізнала себе глибше, після чого почала малювати фарбами на полотні.
Мене цікавить все містичне, незвичайне, і я впевнююсь, що найбільша таємниця знаходиться тут, перед очима, у найвиднішому місці. Сподіваюсь, мої картини допоможуть це відчути”.
 
alt
Каламєєць Надія, група 36 прпс

 

 

 

 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

7655170
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
4604
17824
101061
6636736
101061
619708
7655170

Your IP: 46.229.168.130
Server Time: 2019-12-06 06:36:36
   

Хто на сайті?  

На сайті 212 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ