Оксанич Ганна Валеріївна

Деталі

Я, Оксанич Ганна Валеріївна народилась 21 вересня 1989 р. в місті Кривому Розі. Окрім загальноосвітньої школи закінчила 8-ми річну школу мистецтв з відзнакою. В шкільні роки неодноразово приймала участь в олімпіадах з різних предметів. Зокрема з трудового навчання посідала перші місця в районних, міських та обласних олімпіадах, а в 2006 році зайняла почесне призове місце у IV-му турі Всеукраїнської олімпіади та була нагороджена дипломом 3-го ступеня С 005918 * наказ № 40 від 3. 04. 2006 р.

 З 2006 року навчаюся в Інституті педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова на спеціальності „Образотворче мистецтво”. Обрана спеціальність є покликом душі, що проявився ще в дитинстві. Я дуже люблю малювати і люблю дітей, тому з вибором майбутньої професії у мене не було жодних проблем. Я чітко знала чого хочу – вчити дітей малюванню та прививати їм почуття прекрасного.

За період навчання в університеті неодноразово була нагороджена  подяками та грамотами за досягнення вагомих успіхів у науково-дослідній роботі, формуванні, розвитку та реалізації творчих здібностей, за активну життєву позицію, високу відповідальність та самовіддачу, за допомогу у проведенні всіх культурно-мистецьких заходів інституту та за його межами, за участь у різноманітних художніх виставках.

На перших курсах навчання була членом команди КВК нашого інституту.

 

Три роки поспіль була учасником Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва у місті Кривому Розі.

В листопаді 2010 року приймала участь у виставці „Art line”, що проходила в музеї Гетьманства, м. Київ.

Більше року працюю керівником гуртка образотворчого мистецтва в ДЮК „Берізка”, ЦС ДЮК „Щасливе дитинство” Голосіївського району міста Києва.

Виконую обов’язки профорганізатора групи.

 

Я активна і життєрадісна людина. З шкільних років займаюсь вело-туризмом.Люблю подорожувати і набиратись нових гарних вражень від життя, щоб згодом передати їх дітям та у своїй творчості.

alt

 

 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

7394477
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
14460
21516
122635
6296513
460076
475810
7394477

Your IP: 46.229.168.139
Server Time: 2019-11-22 18:06:59
   

Хто на сайті?  

На сайті 367 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ